Subscription Banner
Coffee Subscription
نحوه‌ی اشتراک گیری

با عضویت در سیستم سرویس‌دهی اشتراکی آلبا، ما به صورت منظم و با زمان‌بندی که شما تعیین می‌کنید قهوه‌ی مصرفی‌تان را در منزل یا محل کارتان برای‌تان ارسال می‌کنیم. شما می‌توانید از طريق همين صفحه قهوه مورد نظرتان را بر حسب نوع محصول یا ذائقه طعمی مزه‌ای دلخواهتان انتخاب کنید، میزان مورد نياز و درجه آسیاب مناسب با تجهیزات دم‌آوری که دارید را برگزینید، روز مناسب و ميزان قهوه‌ای که در ماه یا هفته مصرف می‌کنید را مشخص کرده و اطلاعاتتان را ثبت کنید. بعد از آن بدون اینکه هر بار برای سفارش قهوه درخواست بگذارید ما قهوه شما را به صورت مدون برایتان ارسال خواهیم کرد.
ما برنامه‌های آموزشی خاص برای دم‌آوری قهوه در خانه یا محل کارتان داریم که می‌توانید به صورت شرکت در کلاس‌های حضوری و غیر حضوری و یا توسط ویدیو‌های آموزشی ما کسب اطلاعات نمایید.
ما می‌توانیم در تهیه تجهیزات و ملزومات دم‌آوری مورد نیازتان شما را پشتیبانی کنیم و می‌توانید آن‌ها به صورت مستقیم از ما تهیه کنید. برای خرید تجهیزات دم‌آوری لینک زیر را کلیک کنید:

ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه قهوه‌ی مصرفی‌تان یا مسائل مربوط به دم‌آوری قهوه از طریق تلفن یا واتس‌اپ هستیم.