AlbaStory Banner
Our Story
داستان آلبا

درباره ما

– ما یک شرکت تولیدی وبازرگانی درایران هستیم که با مشارکت دو شرکت ازکشور نیوزلند در زمینه ی تولید و توزیع قهوه ی تازه برشت، و محصولات مرتبط فعالیت می کنیم. فعالیت های آلبا، از تأمین مواد اولیه و واردات آن، تا ارائه‌ی قهوه‌ی برشته شده کاملا انحصاری است.
– تیم آلبا را افراد حرفه‌ای در صنعت قهوه تشکیل می دهد. ما در کنارهم هستیم تا به گسترش فرهنگ قهوه نوشی کمک کنیم.
– ما جنبه های مختلفی از صنعت قهوه را پوشش می دهیم وارتباط نزدیک و مستقیمی با تمام زنجیره‌های تأمین داریم، از مزرعه دار و کارکنان مزرعه و صادرکنندگان آن، تا فعالان حرفه‌ای، باریستاها ومصرف کننده‌گان نهایی.
– تمرکز ما بر جامعه قهوه، با الویت ارائه‌ی خدمات به مشتریان وحضور همه جانبه در بازار است.

از یافتن منابع قهوه خام تا برشته‌کاری آن و همچنین ایجاد ارتباط موثر بین تمامی زنجیره های تامین، همه فعالیت‌هایی هستند که ما با عشق انجام می دهیم.

چرا آلبا؟

– ما اینجاییم تا درکنار شما محصولی با کیفیت ارائه دهیم و درراستای بالابردن شناخت و توجه جامعه به جذابیت‌های قهوه قدم برداریم.
– قهوه‌های ما معمولا به صورت مستقیم ازکشورهای تولید کننده تهیه می شوند. ما متعهد به ارائه‌ی قهوه هایی هستیم که تمام مسیر تهیه آن‌ها از دانه تافنجان شفاف و مشخص است.
– دسترسی به دانش روز قهوه، قواعد برشته کاری، دم آوری و عصاره‌گیری، ارائه‌ی مستمر قهوه تازه برشت و با کیفیت پایدار، و همچنین ارائه‌ی برنامه‌ی شفاف‌، دقیق و مدون کنترل کیفی، بخشی ازتعهدات ما به شماست.

الویت ما حمایت همه جانبه شماست، نه تنها تامین نیازهای مصرفیتان.